Zwroty i reklamacje

Reklamacje i zwroty

1. Zobowiązuje się klienta do niezwłocznego sprawdzenia towaru zaraz po jego otrzymaniu.

2. Klientowi przysługuje prawo do składania reklamacji w sytuacji, gdy zamówienie zostało wykonanie niewłaściwie, niezgodnie z zaakceptowanymi wizualizacjami lub niestarannie lub w przypadku wyraźnych uszkodzeń towarów w terminie 7 dni od daty otrzymania towaru.

3. W celu złożenia reklamacji prosimy o kontakt mailowy na adres biuro@moloh.pl. W wiadomości proszę w pełni opisać przedmiot reklamacji oraz załączyć zdjęcia.

4. Podstawą reklamacji jest faktura VAT.

5. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Moloh ponownie wykona reklamowaną część towaru. W przypadku braku takiej możliwości dokona zwrotu wartości zamówienia w kwocie proporcjonalnej do ilości reklamowanych produktów.

6. Klientowi przysługuje zwrot zakupionego produktu w przeciągu 7 dni od daty zakupu tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy jest to produkt masowy, nieoznakowany i niewykonywany na specjalne zamówienie klienta.

7. Klient zawsze może zamówić wzór produktu (bez znakowania). Wzór zostanie zafakturowany zgodnie z cennikiem, natomiast klientowi przysługuje zwrot zakupionych wzorów w okresie 3 miesięcy.

8. Reklamowany towar klient zobowiązany jest odesłać na swój koszt na adres firmy: Moloh - Agencja Reklamowa, ul. Ułańska 48/1, 52-213 Wrocław, chyba, że strony ustalą inaczej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl